Avison Young rozbudowuje Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych – dołącza Filip Filipowicz


Avison Young rozbudowuje Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych – dołącza Filip Filipowicz
2023-04-03
Filip Filipowicz obejmuje stanowisko Konsultanta. Filip jest absolwentem kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Negocjacje i sprzedaż.

Swoją karierę na rynku nieruchomości zaczynał w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, pozyskując nowych klientów, prezentując nieruchomości, prowadząc negocjacje, itp. Przed dołączeniem do Avison Young pracował w Nuvalu Polska, gdzie uczestniczył w procesach relokacji klientów i renegocjacji umów, m.in. Free Now, Cerrad.

Przeczytaj również:

W Avison Young Filip będzie wspierał najemców w pozyskiwaniu nowej powierzchni biurowej a także będzie brał udział w procesach renegocjacji umów.

Avison Young w Polsce otworzył Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych (Office Agency) w październiku 2022 roku, pozyskując zespół rynkowych ekspertów. W nowym miejscu pracy Filip ponownie połączy siły z Robertem Pastuszką, Dominikiem Pawlakiem, Przemysławem Urbańskim, Maksymilianem Sobczakiem i Kamilą Oleksiak, z którymi miał okazję współpracować wcześniej w Nuvalu Polska. W zespole Wynajmu Powierzchni Biurowych w Avison Young Filip będzie współpracował również z Martą Sypiańską.Nadesłał:

prestige

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl